GreatZone.sk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Prijatá] Chcela by som si požiadať o práva admina

2 posters

Goto down

[Prijatá] Chcela by som si požiadať o práva admina Empty [Prijatá] Chcela by som si požiadať o práva admina

Odoslať pre Terizaki Št január 06, 2022 5:15 pm

Nick : Terizaki

ID : STEAM_0:1:347715248

TS3 Nick : Toto konkrétne nemám, ale kľudne ak mi niekto poradí čo to je a ako sa s tým pracuje stiahnem  [Prijatá] Chcela by som si požiadať o práva admina 1f60a  [Prijatá] Chcela by som si požiadať o práva admina 1f60b

HLSTATS : hlstats. fakaheda .eu/hlxce_65821/hlstats.php?mode=playerinfo&player=00074

Bany : Nemááám  [Prijatá] Chcela by som si požiadať o práva admina 1f60d

Niečo o sebe a dôvod prečo chceš práva : Volám sa Terezka, mám 19 rokov a občas som pustila csko, ako ešte davnejšie. Začalo ma to celkom baviť, nakoľko som ani nevedela, že existuje okrem klasického d2only aj furien. Celkom ma to zobralo a začala som to hrávať až moc často Very Happy. Tak by som chcela skúsiť aj trošku upratovať na serveri, lebo sa mi dosť stáva, že nakoľko nemôžem napriklad zabiť hráča lebo sa k nemu nedá dostať, hneď umieram a mam nervy Very Happy.
Terizaki
Terizaki
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin

Počet príspevkov : 1
Dátum registrácie : 06.01.2022

Návrat hore Goto down

[Prijatá] Chcela by som si požiadať o práva admina Empty Re: [Prijatá] Chcela by som si požiadať o práva admina

Odoslať pre 420peto Št január 06, 2022 5:22 pm

Vidím, že aktivitu máš dobrú, chat čistý.

Napíš mi na steame a tam sa dohodneme na pohovore.

S tým tskom ti pomôžem.
420peto
420peto
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA

Počet príspevkov : 10
Dátum registrácie : 03.01.2022

Návrat hore Goto down

[Prijatá] Chcela by som si požiadať o práva admina Empty Re: [Prijatá] Chcela by som si požiadať o práva admina

Odoslať pre 420peto Št január 06, 2022 8:37 pm

Prijatá.
420peto
420peto
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA

Počet príspevkov : 10
Dátum registrácie : 03.01.2022

Návrat hore Goto down

[Prijatá] Chcela by som si požiadať o práva admina Empty Re: [Prijatá] Chcela by som si požiadať o práva admina

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.